Přerušení činnosti do 1. 11. 2020

Vážení rodiče,

situace ve volnočasovém vzdělávání a činnostech se včerejším nařízením vlády změnila a od dneška 9. 10. až do neděle 25. 10. je zakázána skupinová činností dětí od 6 do 18 let, do které spadá i skautská činnost. Vzhledem k tomu, že na toto datum navazují prodloužené podzimní prázdniny a dle vyjádření a pokynů vedení Junáka jsme nuceni přerušit činnost.

Přerušujeme tak veškerou oddílovou činnost ode dneška 9. 10. 2020 až do neděle 1. 11. 2020.

Neproběhnou žádné družinové schůzky ani výpravy. Zrušena je tedy Podzimní výprava Rysů v sobotu 10. 10., Vykopávání kaple o víkendu 16. – 18. 10. i Výprava do Medvědích hor o víkendu 23. – 25. 10.

Zda a v jaké formě přejdeme do online světa ještě nevíme. Budeme se o tom v rámci oddílové rady bavit a dáme vám včas vědět. V rozhodování by nám pomohl váš pohled na online schůzky (např. formou společného videohovoru), jestli si myslíte, že to má smysl nebo po celém dni u počítače z důvodu online výuky už další aktivitu u počítače raději ne. Budu rád za vaše pohledy a odpovědi.

Děkuji za pochopení, vaše pohledy na online schůzky a případnou spolupráci s jejich realizací.

za oddílovou radu
Martin Kolovský – Marťan