Jestli jsi kluk a hledáš spoustu zábavy, partu opravdových kamarádů, šanci zažít neopakovatelné zážitky nebo se podívat na zajímavá místa, tak jsi tu správně!

V oddíle je nás kolem 25 a všichni spolu podnikáme spousty akcí a zábavy.

A co s námi opravdu zažiješ?

• neopakovatelnou atmosféru přátelství. Kamarády, na které se opravdu můžeš spolehnout a kteří tě nikdy nenechají na holičkách.
  • podíváš se do přírody, zjistíš, na čem si pochutnáš nebo co chutná, jako když olízneš žábu.
  • vylezeš na kopce, ze kterých se rozhlédneš do krajin, uvidíš vycházet slunce.
  • zahraješ si s námi téměř nekonečné množství her, polezeš s námi na lanech.
  • zaběháš si i trochu potrápíš své mozkové závity, vytvoříš své vlastní dílo, zazpíváš si písničky u ohně.
  • můžeš strávit v létě několik týdnů přímo uprostřed Českého lesa v lůně přírody.

Můžeš se podívat, co všechno už oddíl podnikl do Fotogalerie.

A kdy nás vlastně uvidíš?

• určitě každý týden se svými kamarády a každý měsíc i s celým oddílem.
  • na výpravách o víkendech. Vydáváme se do přírody, poznávat vlast a zažít spousty legrace.
  • celý oddíl i bývalí členové se pak sejdou v létě na táboře.

Jestli tě něco zaujalo, určitě neváhej a přidej se k nám. Napiš email nebo rovnou zavolej a domluv se s námi. Nebo jednoduše přijď na jednu z našich schůzek a hned poznáš, jak to u nás chodí. Všechno najdeš tady…